Sık Sorulan Sorular

MERAK ETTİKLERİNİZ VE SIK SORULAN SORULAR


 

Derneğe üye olmak için derneğimizi ziyaret edip üye başvuru formunu doldurmanız gerekir. 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı aslı gereklidir. Yıllık cüzi bir aidatı yılda bir kere ödemeniz yeterli olacaktır.
Yılda bir sefer çok cüzi bir miktar alınmaktadır. 2016 Yılı için yıllık aidat bedeli 25 TL dir.
Bağış ve Destek Sayfamızda belirtilen banka hesap numaralarımıza miktarını sizin belirlediğiniz yardım tutarını yatırmakla Yağmur Çocuklar Otizm Derneği Gönüllüsü olursunuz.

Yadımlarınızı tek sefer yapabileceğiniz gibi belirli aralıklarla da yaparak katkı sağlayabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Destekçi olmak için bize telefonla veya bilgi@yagmurcocuklar.org adresinden ulaşın sizi ziyarete gelelim.

Gönüllülerimiz; derneğimize tek sefer veya düzenli olarak küçük miktarlarda para yardımı yapan, gerektiğinde iş gücünü ortaya koyan, sosyal sorumluluklarını yerine getiren ve yardım sever kişilerdir.

Destekçilerimiz ise; derneğimizin amaçlarına ve hedeflerine ulaşması için ihtiyaç duydukları arazi, araç, gereç, sosyal imkanlar vb. gibi ekonomik değeri olan gayri nakdi yardımlar ve nakdi yardımları yapan Özel Kişi, Özel Kurum ve Kuruluşlar, Markalar, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Belediyeler, Muhtarlar, Vakıflar, Diğer Dernekler, Meslek Odaları gibi Kurum ve Kuruluşlardır.
Scroll to Top